ANTIK-WAR.LV

Latvijas kolekcionāru tīkls
Текущее время: 24 апр 2024, 08:29
Отключить рекламу


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему Выделить тему  [ Сообщений: 26 ] 
Автор Сообщение  
 Заголовок сообщения: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 03:31 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
Manā pilsētelē UK divas reizes nedēļā notiek vietējās izsoles, parasti tur nekā intersanta nav, ja neskaita vecas plates, kastes ar puzsaulaustām rotaļlietām un virtuves piederumiem, kā arī dažādi citi lietoti saimniecības piederumi, vai arī nekam nederīgas figūriņas un pie sienām karināmi dekoratīvie šķīvji. šodien manu uzmantību piesaistīja neliela kaste, kurā atradās krietni bojāta, es pat teiktu beigta monēta, bet nu iesaiņota tā, it kā būtu nez kāds dārgums + NGC sertifikāts par autentiskumu. Es kaut ko pamiglam atcerējos, ka laiku atpakaļ amerikā ļoti reklamēja kaut kāda sen nogrimuša kuģa monētas un pārdeva par lielu naudu kā suvenīrus, tā kā es šur tur esmu piereģistrējies, reklāmas iekrita arī manā e-pasta kastē.
Daudz nedomādams, nolēmu palikt uz izsoli un to monētu iegūt- cerēju gan, ka tikšu cauru ar pāris mārciņām, bet nu dēļ vienas neatlaidīgas britu kundzītes nācās škirties no 10 mārciņām. Aizgāju mājās, pameklēju informāciju:
monēta šāda: http://en.numista.com/catalogue/pieces15061.html
buklets par to vēsturisko notikumu šeit: http://www.elcazador.com/ElCazador.pdf

un apskatot ebay.com beigušās izsoles nobrīnījos, ka vēl dažus gadus atpakaļ, cilvēki mārketinga triku apstrā'dati par šo kastīti maksājuši ap 150 USD un, ka vēl joprojām šī monēta tiek pārdota par vidēji 100 USD:

http://www.ebay.com/itm/1783-2-REALES-El-Cazador-Spanish-Wreck-Coin-NGC-CERTIFIED-18TH-CENTURY-SILVER-/281101815603?pt=US_World_Coins&hash=item4172f94f33

http://www.ebay.com/itm/1783-2-REALES-El-Cazador-Spanish-Wreck-Coin-NGC-CERTIFIED-18TH-CENTURY-SILVER-/390583113960?pt=US_World_Coins&hash=item5af09158e8

http://www.ebay.com/itm/Franklin-Mint-El-Cazador-Collectors-Set-1783-2-Reales-Silver-Coin-/261204393834?pt=US_World_Coins&hash=item3cd0febf6a&nma=true&si=6bY3kzMo%252FpAgX078n4BMowmPVaY%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Manā skatījumā es pat nezinu vai vērtīgāka ir kaste vai monēta, bet laikam jau citiem tas vēsturiskais notikums patiesi ir 100 USD vērts neskatoties ne uz ko. Varbūt arī kāds no Jums vēlas nopirkt 200 gadus sālsūdenī atmiekšķējušos monētu, ja tā, tad paziņojiet man : )


Вложения:
Комментарий к файлу: šādas kastes es dēvēju par putekļu kolekcionāriem

Комментарий к файлу: iekšā sertifikāts, buklets un 3 britu mārciņas vērta sudraba masa iekapsulēta plastmasas kapsulā

Комментарий к файлу: pārbaudīju sertifikāta numuru NGC mājas lapā- jā, ir autentiska : )

IMAG3635.jpg
IMAG3635.jpg [ 104.86 Кб | Просмотров: 5162 ]

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<
Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 11:02 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2012, 12:08
Сообщения: 9663
Откуда: Kurland, Goldingen
Телефон: samsung s5
Металлодетектор: Garrett AT MAX
Пункты репутации: 1035
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Labs pirkums par 10 mārciņam. NGC sertifikacijas process vien maksā krietni vairāk + dekoratīva kaste un skaista leģenda - monēta no nogrimuša kuģa.. bob_skull: Par cik tirgojas monēta?

_________________
"Lai latvju saule nenoriet, lai latvju zobens nesarūs.."


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 12:07 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
pareizāk laikam būtu jautāt- par cik tirgojas leģenda : )

Es jau arī pirku tik tāpēc, ka kaste smuka un man nav nevienas NGC sertificētas monētas : )

Nu nezinu baigi neizdevīgi uz Latviju sūtīt, tā kaste ir tāda pasmaga un tas viss sver tuvu pie 1 kg- ar iepakojumu varētu būt 1 kg, tādam sūtījumam ierakstīta paka maksā ap 11- 12 LVL, neierakstītai vēstulei ap 7LVL... Man ir doma +/- 40 LVL dabūt te uz vietas UK, jo te iekšējie pasta izdevumi ir lēti, un parasti kāds no 60 milj iedzīvotājiem nopērk...

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 12:18 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2012, 12:08
Сообщения: 9663
Откуда: Kurland, Goldingen
Телефон: samsung s5
Металлодетектор: Garrett AT MAX
Пункты репутации: 1035
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Man arī nav nevienas NGC sertificētas monētas, bet ņemot vērā monētas bēdīgo stāvokli 50ls ar visu sūtīšanu man būs par dārgu. Kaut gan kaste, leģenda utt.. izskatās baigi vilinoši.. turklāt monēta no nogrimuša kuģa pirāta kolekcijā derētu kā "kulaks uz acs".. :lol:

_________________
"Lai latvju saule nenoriet, lai latvju zobens nesarūs.."


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 12:32 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
40 lvl ar visu sūtīšanu ja pērc šodien- zemāk es nekādi nevaru : ) šī ir deluxe kaste, cik es sapratu no internetā atrastā- lielākas kastes nebija un ši bija pati dārgākā iepakojuma versija:

http://www.youtube.com/watch?v=vjn374ZvWaI

Nu jā, visam jau šim ir kaut kāds šarms, es kokrēti uzķēros uz NGC- tur tāda smuka holohramma otrā pusē tai monētas kastītei... ehh... noteikti iegādāšos kādu NGC sertificētu monētu, kad turi tādu rokā ir jāsmaida gribi to vai nē : )

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 12:40 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2012, 12:08
Сообщения: 9663
Откуда: Kurland, Goldingen
Телефон: samsung s5
Металлодетектор: Garrett AT MAX
Пункты репутации: 1035
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Šoreiz laikam nesanāks, diezgan daudz kas izsolēs sasolīts, kas rīt salidojumā jāizpērk.. turklāt sēžot mājās pusotru mēnesi ar ieģipsētu kāju, naudas vairāk nepaliek. :(

_________________
"Lai latvju saule nenoriet, lai latvju zobens nesarūs.."


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 12:59 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
aha, saprotu, bez kastes un papīriem tikai kapsulu var meklēt lētāk un ja šādu pērk, tad varbūt labāk ņemt uzreizi 8 reālu monētu ar mazāku virsmas koroziju, bet citādi, NGC- tas ir stilīgi : D, ir kolekcionāri, kas savādākas monētas nemaz nevēlas kolekcijā.

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 13:32 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 29 дек 2008, 06:46
Сообщения: 2138
Откуда: Riga
Телефон: 37129614448
Пункты репутации: 166
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Muralis писал(а):
un apskatot ebay.com beigušās izsoles nobrīnījos, ka vēl dažus gadus atpakaļ, cilvēki mārketinga triku apstrā'dati par šo kastīti maksājuši ap 150 USD un, ka vēl joprojām šī monēta tiek pārdota par vidēji 100 USD:


Manā skatījumā es pat nezinu vai vērtīgāka ir kaste vai monēta, bet laikam jau citiem tas vēsturiskais notikums patiesi ir 100 USD vērts neskatoties ne uz ko. Varbūt arī kāds no Jums vēlas nopirkt 200 gadus sālsūdenī atmiekšķējušos monētu, ja tā, tad paziņojiet man : )


Zini, arī pats NGC, tāpat kā citas viņiem līdzīgas kompānijas, zināmā mērā ir mārketinga triks. Cilvēki dārgi maksā par savu nekompetenci (nespēju pašiem noteikt monētu u.c. lietu autentiskumu un patieso stāvokli), kaut gan NGC holders monētu labāku nepadara.

Savu klientu apjāšanā greidingu kompānijas ir gājušas vēl tālāk. Varbūt esi ievērojis, ka amerikāņu monētām uz PCGS (retāk NGC) holderiem mēdz būt hologrammas uzlīme CAC. CAC - tā ir kompānija, kuru dibināja viens no PCGS dibinātājiem un NGC līdzdibinātājiem. CAC uzlīme apliecina papildus vērtējumu par monētas stāvokli. Zaļais CAC (visbiežāk sastopamais) nozīmē, ka CAC uzskata monētu par atbilstoši (pareizi) greidētu. Savukārt, ja monēta, viņuprāt, ir nenovērtēta, tad tiek uzlīmēts zelta CAC. Protams, ja monēta ir pārvērtēta, tad nekas netiek līmēts, jo kurš gan maksās par uzlīmi, kas pasaka, ka monēta patiesība ir štruntīgāka nekā domā NGC. :-)

Tirgū CAC monētas maksā dārgāk kā bez šīs uzlīmes un CAC pakalpoji paši par sevi arī nav nekādi lētie. Dīleri un kolekcionāri ASV un ne tikai tur pavelkas uz šito lohatronu pat nesaskatot acīmredzamo: ja bijušais PCGS un NGC līdzīpašnieks sniedz pārvērtēšanas pakalpojumus paša radītajiem servisiem, tad viņš netieši atzīst, ka NGC un PCGS pakalpojumu kvalitāte (lasi - novērtētāju kompetence) nav pienācīgā līmenī. Faktiski ieviešot CAC sistēmu tiek pateikts: "NGC un PCGS novērtējums ir apšaubāms; ja gribat būt droši, tad vēl samaksājiet CAC par to, par ko NGC vai PCGS jūs jau esat samaksājuši". Ja tā nav aitu cirpšana, tad kā vēl to nosaukt?

PCGS arī ir gājis tālāk. Salīdzinoši nesen ir ieviesta plusu sistēma, piemēram MS64+. Ko nozīmē "+", ir skaidrots, bet man, ja godīgi, tas saprotams nav. Tas ir aptuveni tā - ja kādreiz vēlesieties šo monētu atkārtoti iesniegt greidingam, nebrīnieties, ja mēs to novērtēsim kā MS65.

Un kā gan lai nepiemin pēdējo PCGS izgājienu - Secure sistēmu. Esmu lasījis par to gana daudz tekstu, bet laikam nesaprotu angliski gana labi. Nu nav man skaidrs, kāpēc par Secure holderi jāmaksā vairāk kā par parasto. Es to sapratu tā, ka Secure gadījumā tiek nodrošināta rūpīgāka monētas analīze.

Bet viss tas ir pilnīgs absurds, jo mēs maksājam taču par to, ka darbs ir veikts kvalitatīvi, bet rezultāts ir maksimāli objektīvs. Ja pašas kompānijas iedala savu darbu "teicamā" un "izcilā", bet rezultātus greidos un greidos ar pozitīvu prognozi (gluži kā kredītreitingu aģentūrām), tad rodas jautājums, cik tālu tas viss aiziet un ko tas vispār ir vērts. NGC un PCGS kļūdas ir sastopamas, dīvaini greidingi - vēl biežāk (jau sen baumo, ka lielajiem dīleriem, kas izmanto viņu pakalpojumus bieži un lieliem monētu daudzumiem, greidi nereti ir aizdomīgi augsti). Bet kamēr pastāvēs cilvēku nekompetence, būs arī pieprasījums pēc šo kompāniju pakalpojumiem. Žēl tikai, ka šīs kompānijas ir komercializējušās tiktāl, ka plēš naudu divas reizes par pēc būtības vienu un to pašu darbu.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 13:54 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
Es tik ļoti šajā visā nebiju iedziļinājies, bija interesanti palasīt, paldies, noteikti pameklēšu vēl kādu informāciju. es piekrītu, ka tas holderis neko vērtīgāku nepadara, bet ja man būs iespēja par sviestmaizi to holderi dabūt, tad paņemšu, lai pārdotu un vietā nopirktu kaut ko labāku :)

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 13:57 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 01:43
Сообщения: 11493
Откуда: Riga
Металлодетектор: Ace
Пункты репутации: 331
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
labs tekstiņš, Jetam +,.. ko vēl piebilst, - gradācijas konveijers, reizēm tiešām par tiem greidiem ir jāsmej,.. bet tautai vajag,. ;)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 14:01 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 01:43
Сообщения: 11493
Откуда: Riga
Металлодетектор: Ace
Пункты репутации: 331
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
http://www.ebay.com/itm/1783-8-REALES-E ... 19dc4579d6
COMPLETE SET , BEAUTIFUL BOX, COIN, CERTIFICATE OF AUTHENTICITY, DISC, BOOKLET. - laba doma, tikt vaļā ar peļņu no hlamu čupas,..
;)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 14:03 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 21 фев 2011, 20:00
Сообщения: 2867
Откуда: Talsi
Телефон: 29347654
Металлодетектор: Garret ace 250
Пункты репутации: 140
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Zini, arī pats NGC, tāpat kā citas viņiem līdzīgas kompānijas, zināmā mērā ir mārketinga triks. Cilvēki dārgi maksā par savu nekompetenci (nespēju pašiem noteikt monētu u.c. lietu autentiskumu un patieso stāvokli), kaut gan NGC holders monētu labāku nepadara.

Savu klientu apjāšanā greidingu kompānijas ir gājušas vēl tālāk. Varbūt esi ievērojis, ka amerikāņu monētām uz PCGS (retāk NGC) holderiem mēdz būt hologrammas uzlīme CAC. CAC - tā ir kompānija, kuru dibināja viens no PCGS dibinātājiem un NGC līdzdibinātājiem. CAC uzlīme apliecina papildus vērtējumu par monētas stāvokli. Zaļais CAC (visbiežāk sastopamais) nozīmē, ka CAC uzskata monētu par atbilstoši (pareizi) greidētu. Savukārt, ja monēta, viņuprāt, ir nenovērtēta, tad tiek uzlīmēts zelta CAC. Protams, ja monēta ir pārvērtēta, tad nekas netiek līmēts, jo kurš gan maksās par uzlīmi, kas pasaka, ka monēta patiesība ir štruntīgāka nekā domā NGC. :-)

Tirgū CAC monētas maksā dārgāk kā bez šīs uzlīmes un CAC pakalpoji paši par sevi arī nav nekādi lētie. Dīleri un kolekcionāri ASV un ne tikai tur pavelkas uz šito lohatronu pat nesaskatot acīmredzamo: ja bijušais PCGS un NGC līdzīpašnieks sniedz pārvērtēšanas pakalpojumus paša radītajiem servisiem, tad viņš netieši atzīst, ka NGC un PCGS pakalpojumu kvalitāte (lasi - novērtētāju kompetence) nav pienācīgā līmenī. Faktiski ieviešot CAC sistēmu tiek pateikts: "NGC un PCGS novērtējums ir apšaubāms; ja gribat būt droši, tad vēl samaksājiet CAC par to, par ko NGC vai PCGS jūs jau esat samaksājuši". Ja tā nav aitu cirpšana, tad kā vēl to nosaukt?

PCGS arī ir gājis tālāk. Salīdzinoši nesen ir ieviesta plusu sistēma, piemēram MS64+. Ko nozīmē "+", ir skaidrots, bet man, ja godīgi, tas saprotams nav. Tas ir aptuveni tā - ja kādreiz vēlesieties šo monētu atkārtoti iesniegt greidingam, nebrīnieties, ja mēs to novērtēsim kā MS65.

Un kā gan lai nepiemin pēdējo PCGS izgājienu - Secure sistēmu. Esmu lasījis par to gana daudz tekstu, bet laikam nesaprotu angliski gana labi. Nu nav man skaidrs, kāpēc par Secure holderi jāmaksā vairāk kā par parasto. Es to sapratu tā, ka Secure gadījumā tiek nodrošināta rūpīgāka monētas analīze.

Bet viss tas ir pilnīgs absurds, jo mēs maksājam taču par to, ka darbs ir veikts kvalitatīvi, bet rezultāts ir maksimāli objektīvs. Ja pašas kompānijas iedala savu darbu "teicamā" un "izcilā", bet rezultātus greidos un greidos ar pozitīvu prognozi (gluži kā kredītreitingu aģentūrām), tad rodas jautājums, cik tālu tas viss aiziet un ko tas vispār ir vērts. NGC un PCGS kļūdas ir sastopamas, dīvaini greidingi - vēl biežāk (jau sen baumo, ka lielajiem dīleriem, kas izmanto viņu pakalpojumus bieži un lieliem monētu daudzumiem, greidi nereti ir aizdomīgi augsti). Bet kamēr pastāvēs cilvēku nekompetence, būs arī pieprasījums pēc šo kompāniju pakalpojumiem. Žēl tikai, ka šīs kompānijas ir komercializējušās tiktāl, ka plēš naudu divas reizes par pēc būtības vienu un to pašu darbu.[/quote]


Interesanti bija izlasīt tik apjomīgu informāciju, turklāt vēl ļoti objektīvu un manuprāt korektu.

Nevar nepiekrist visam iepriekšminētajam, bet domāju, ka daudzi mani atbalstīs, ka tomēr monēta NGC etvijā (var nosaukt, kā vien sirds kāro, vārds ''slābs'' man personīgi nepatīk) padara monētas uzglabāšanu ērtāku un izskatu respektablāku.
Līdz ar to šiem ''vērtēšanas grandi'' arī paliek ik dienas vēl nekaunīgāki, par to ''+'' opciju PCGS nebiju dzirdējis, tas taču vispār ir tāds nekaunīgs klienta piesaistes veids :D Sanāk no sērijas ''mēģini vēlreiz'' ja nu tomēr sūtot vēlreiz sanāk uz vienu iedaļu augstāk pēc Šeldona skalas :whistlin:

Lai, kā tur arī nebūtu tomēr pamazām esmu uzsācis pārkvalificēties uz monētu ''ievietošanu'' NGC etvijās, sūtot dažas +/- vērtīgas monētas nolēmu skaitam ''piemest'' klāt pāris nedārgas monētas itkā MS60 un uz augšu, bet man iedeva tikai UNC details grade, atsaucoties uz surface hairlines, pētīju - pētīju, bet neatradu tur tās švīkas.. Varbūt grib, lai sūtu vēlreiz... LOL

Jebkurā gadījumā pateicos foruma lietotājam Jet par interesanto info, pārdevējam vēlu vēlmi tirdzniecībā un kolekcijas noformēšanā! :)

_________________
Memento audere semper.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 14:16 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
Ich will писал(а):
http://www.ebay.com/itm/1783-8-REALES-El-Cazador-Spanish-Wreck-Coin-NGC-Cert-First-U-S-Highest-Grade-/111069723094?pt=US_World_Coins&hash=item19dc4579d6
COMPLETE SET , BEAUTIFUL BOX, COIN, CERTIFICATE OF AUTHENTICITY, DISC, BOOKLET. - laba doma, tikt vaļā ar peļņu no hlamu čupas,..
;)


Jā, šo es esmu ielicis watchlist, bet nu es ebay gluži negribētu likt, jo tur novelk nodokli, es parasti sāku ar lokālo tirgu:

Ielieku sludinājumu lielākajā UK sludinājumu portālā gumtree.com, tad vēl ielieku facebook vietējā reģionā pērk/ pārdod domu grupās, aplūkoju vietējās avīzēs, vai kāds kolekcionārs neuzpērk monētas un tikai tad ebay.

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 14:36 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 29 дек 2008, 06:46
Сообщения: 2138
Откуда: Riga
Телефон: 37129614448
Пункты репутации: 166
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Bet kas attiecas uz tēmas virsrakstu - El Cazador monētām. Te nu jāsaka - katrs krāj, kas pašam tīk. Mūsu forumā ir cilvēki, kas krāj alus pudeles, karavīru ķiveres, nozīmītes ar smieklīgiem motīviem. Ir cilvēki, kuriem ir svarīgs ne tikai pats priekšmets, bet arī tā vēsture. Te nu bez greidinga kompānijām neiztikt. Ja izņems monētu no holdera, "vēsture" pazudīs un paliks tiešām tik vien kā sāls noēsta sudraba ripa, par kuru daudz nemaksās. Tieši vēstures dēļ uz holderiem mēdz norādīt arī monētas piederību kādai kolekcijai - cilvēkiem imponē, ka viņaam piederošā monēta kādreiz ir piederējusi slavenam kolekcionāram un veidojusi lielāku un varenāku monētu kopumu. Piem. "Cassel collection", "Whittier Collection", "Chesire Collection" u.c. Starp citu, piederība šādai ex kolekcijai vēl nenozīmē, ka monētai obligāti jābūt ļoti dārgai. Arī slaveni kolekcionāri krāj parastas monētas, kuras var nopirkt par tīri reālām cenām. Galu galā AU58 Hesse-Cassel 1/6 Thaler nemaksās vairākus simtus, tikai tāpēc, ka uz holdera papildus būs uzrakstīts "Cassel Collection".
Bet allaž jāatceras dzīves patiesība - tu pērc monētu, nevis holderi! Esmu redzējis daudzus gadījumus, kad MS62 aiziet dārgāk par MS63, bet AU58 pārspēj MS62. T.s. "eye-appeal" faktors nospēlē ļoti būtisku lomu un kā zināms, šis faktors ir pats subjektīvākais monētu greidēšanā.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 14:41 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
Tautai vajag gan, paskaties ar kādiem drebošiem pirkstiņiem tās etvijas muļļā rociņās, tādā etvijā ieliekot kaut beigtu mušu, tā izskatīsies ļoti svarīga.

http://www.youtube.com/watch?v=q3lshDazPjI
Video labs, jo īsumā paskaidro, kā El Cazador kuģa bojāeja ietekmēja visu USA vēstures gaitu.

Par ērtību gan nez vai varu piekrist, manuprāt, daudz ērtāk glabāk Lighthouse kabatiņās un albumos. Nu varbūt ja tiešām ir ļoti vērtīgas monētas, tad es arī izmantotu sertificēšanu, ja plānotu tās monētas pēcāk realizēt, jo dārgām monētām tas ir nepieciešams- ķīniešu pakaļdarinājumi ir pārpludinājuši pasauli.
Konspirācijas teorijas piekritēji pat noteikti iedomātos, ka tos ķīniešus sponsorē NGC uc sertifikācijas aģentūras, lai piespiestu visus lielus kolekcionārus sertificēties.

Jā, piekrītu, jet, ja mani pastiprināti interesētu kuģniecība, USA/Meksikas/Spānijas vēsture, utt, es no priekiem lēkātu pa istabu.

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 14:49 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2012, 12:08
Сообщения: 9663
Откуда: Kurland, Goldingen
Телефон: samsung s5
Металлодетектор: Garrett AT MAX
Пункты репутации: 1035
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Ķīnieši jau vairākus gadus atpakaļ ir sapratuši ka NGC sertifikācija un holderi dod precei pievienoto vērtību, tādēļ lieliski jau ir apguvuši paši savu NGC ražotni. Ebay arī viņu netrūkst. Tāpēc kā teica ārzemju forumā: "Buy the Coin...Not the Slab"
http://www.coincommunity.com/forum/topi ... C_ID=18376

_________________
"Lai latvju saule nenoriet, lai latvju zobens nesarūs.."


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 14:54 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 29 дек 2008, 06:46
Сообщения: 2138
Откуда: Riga
Телефон: 37129614448
Пункты репутации: 166
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Smartmoon, kā jau es pats rakstīju, mēs neiztiksim bez viņiem (vismaz kamēr nebūs kaut kas labāks izdomāts). Respektablais izskats un saudzīga glabāšana (gaisa mitrums un putekļi netiek klāt) ir labas lietas, bet to nodrošina ne tikai grandi, bet arī visādi "šmandi" (palasi par junk coin grading services - viņu ASV ir pa pilnam). Galvenais faktors laikam tomēr ir mūsu nespēja pat caur mikroskopu ieraudzīt to, ko ierauga viņi. Piedevām, kamēr tirgus tic, tikmēr pārdot allaž būs izdevīgāk greidētu monētu (ja tā ietilpst riska kategorijā, kuras bieži vilto - piem. cariskās monētas, tad pat "genuine" nebūs mazsvarīgs).

Viela pārdomām :roll: : http://news.coinupdate.com/pcgs-secure- ... ecure-0205


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 15:01 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2012, 12:08
Сообщения: 9663
Откуда: Kurland, Goldingen
Телефон: samsung s5
Металлодетектор: Garrett AT MAX
Пункты репутации: 1035
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
jet писал(а):
Bet kas attiecas uz tēmas virsrakstu - El Cazador monētām. Te nu jāsaka - katrs krāj, kas pašam tīk. Mūsu forumā ir cilvēki, kas krāj alus pudeles, karavīru ķiveres, nozīmītes ar smieklīgiem motīviem. Ir cilvēki, kuriem ir svarīgs ne tikai pats priekšmets, bet arī tā vēsture. Te nu bez greidinga kompānijām neiztikt. Ja izņems monētu no holdera, "vēsture" pazudīs un paliks tiešām tik vien kā sāls noēsta sudraba ripa, par kuru daudz nemaksās. Tieši vēstures dēļ uz holderiem mēdz norādīt arī monētas piederību kādai kolekcijai - cilvēkiem imponē, ka viņaam piederošā monēta kādreiz ir piederējusi slavenam kolekcionāram un veidojusi lielāku un varenāku monētu kopumu. Piem. "Cassel collection", "Whittier Collection", "Chesire Collection" u.c. Starp citu, piederība šādai ex kolekcijai vēl nenozīmē, ka monētai obligāti jābūt ļoti dārgai. Arī slaveni kolekcionāri krāj parastas monētas, kuras var nopirkt par tīri reālām cenām. Galu galā AU58 Hesse-Cassel 1/6 Thaler nemaksās vairākus simtus, tikai tāpēc, ka uz holdera papildus būs uzrakstīts "Cassel Collection".
Bet allaž jāatceras dzīves patiesība - tu pērc monētu, nevis holderi! Esmu redzējis daudzus gadījumus, kad MS62 aiziet dārgāk par MS63, bet AU58 pārspēj MS62. T.s. "eye-appeal" faktors nospēlē ļoti būtisku lomu un kā zināms, šis faktors ir pats subjektīvākais monētu greidēšanā.

Man gan pirkt monētas ebay nav gadījies un tuvākajā laikā arī netaisos to darīt. Daudz labāk man patīk monētas pirkt tepat foruma izsolēs, jo man personīgi liekas ka Latvijā izraktai/atrastai monētai pievienotā vērtība ir daudz lielāka (nekā tad ja tā ir iepakota NGC folderī un no ārzemēm atsūtīta), jo tā ir neliela daļiņa no mūsu valsts vēstures.. :)

_________________
"Lai latvju saule nenoriet, lai latvju zobens nesarūs.."


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 15:06 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 29 дек 2008, 06:46
Сообщения: 2138
Откуда: Riga
Телефон: 37129614448
Пункты репутации: 166
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Muralis писал(а):
Tautai vajag gan, paskaties ar kādiem drebošiem pirkstiņiem tās etvijas muļļā rociņās, tādā etvijā ieliekot kaut beigtu mušu, tā izskatīsies ļoti svarīga.



Man patīk ideja. Varētu dibināt Baltic Amber Grading Service un likt kapsulās dzintarus ar beigtām mušām. Authentic guaranted by BAGS - lūk Latvijas Nokia.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 15:16 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 29 дек 2008, 06:46
Сообщения: 2138
Откуда: Riga
Телефон: 37129614448
Пункты репутации: 166
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Ich will писал(а):
http://www.ebay.com/itm/1783-8-REALES-El-Cazador-Spanish-Wreck-Coin-NGC-Cert-First-U-S-Highest-Grade-/111069723094?pt=US_World_Coins&hash=item19dc4579d6
COMPLETE SET , BEAUTIFUL BOX, COIN, CERTIFICATE OF AUTHENTICITY, DISC, BOOKLET. - laba doma, tikt vaļā ar peļņu no hlamu čupas,..
;)


Vājš pārdevējs patrāpījies. Es te YouTube atradu vienu krutāku: http://www.youtube.com/watch?v=ZGjzX__Kotg .

275$ prasīja 2009.gada sākumā. Interesanti, viņš pats ticēja, ka tā monēta ir reta.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 15:18 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
pyrathe писал(а):
Man gan pirkt monētas ebay nav gadījies un tuvākajā laikā arī netaisos to darīt. Daudz labāk man patīk monētas pirkt tepat foruma izsolēs, jo man personīgi liekas ka Latvijā izraktai/atrastai monētai pievienotā vērtība ir daudz lielāka (nekā tad ja tā ir iepakota NGC folderī un no ārzemēm atsūtīta), jo tā ir neliela daļiņa no mūsu valsts vēstures.. :)


Pilnībā piekrītu! es ebay monētas esmu pārdevis, bet arī salīdzinoši reti un pircis tikai uz pasūtījuma, iepriekš zinot cik es no tā iegūšu kā peļnu.
Patiesībā interesanta tēma, kaut kā līdz šim es NGC izmantoju tikai tāpēc, lai apskatītu tur norādītās cenas (protams, tas arī ir ļoti nosacīti) un monētām, kas norādītas kā dārgas, pēcāk aplūkotu noslēgušās izsoles zem ebay.com (sold listings). No honkongas/ķīnas man diez vai būs jebkad drosme (muļķība?) nopirkt monētu.

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 15:29 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 авг 2007, 22:51
Сообщения: 272
Откуда: Latgale
Телефон: +371 25636913
Металлодетектор: Garrett 250
Пункты репутации: 26
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
jet писал(а):
Ich will писал(а):
http://www.ebay.com/itm/1783-8-REALES-El-Cazador-Spanish-Wreck-Coin-NGC-Cert-First-U-S-Highest-Grade-/111069723094?pt=US_World_Coins&hash=item19dc4579d6
COMPLETE SET , BEAUTIFUL BOX, COIN, CERTIFICATE OF AUTHENTICITY, DISC, BOOKLET. - laba doma, tikt vaļā ar peļņu no hlamu čupas,..
;)


Vājš pārdevējs patrāpījies. Es te YouTube atradu vienu krutāku: http://www.youtube.com/watch?v=ZGjzX__Kotg .

275$ prasīja 2009.gada sākumā. Interesanti, viņš pats ticēja, ka tā monēta ir reta.


$275 :shock: :crazy: he he, varbūt man uztaisīt youtube video apmēram tā: Hi, guys, I am so exited and I want to share with my happiness .. few days ago I bought nice looking box for 10 gbp and then I realized there is some kind of scrap silver coin inside, I chopped that crap into the bin and kept that box for my dried butterfly.

_________________
>>>||<<< Caur tautiskumu uz valstiskumu >>>||<<<


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 15:39 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 июл 2012, 12:08
Сообщения: 9663
Откуда: Kurland, Goldingen
Телефон: samsung s5
Металлодетектор: Garrett AT MAX
Пункты репутации: 1035
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Muralis писал(а):
pyrathe писал(а):
Man gan pirkt monētas ebay nav gadījies un tuvākajā laikā arī netaisos to darīt. Daudz labāk man patīk monētas pirkt tepat foruma izsolēs, jo man personīgi liekas ka Latvijā izraktai/atrastai monētai pievienotā vērtība ir daudz lielāka (nekā tad ja tā ir iepakota NGC folderī un no ārzemēm atsūtīta), jo tā ir neliela daļiņa no mūsu valsts vēstures.. :)


Pilnībā piekrītu! es ebay monētas esmu pārdevis, bet arī salīdzinoši reti un pircis tikai uz pasūtījuma, iepriekš zinot cik es no tā iegūšu kā peļnu.
Patiesībā interesanta tēma, kaut kā līdz šim es NGC izmantoju tikai tāpēc, lai apskatītu tur norādītās cenas (protams, tas arī ir ļoti nosacīti) un monētām, kas norādītas kā dārgas, pēcāk aplūkotu noslēgušās izsoles zem ebay.com (sold listings). No honkongas/ķīnas man diez vai būs jebkad drosme (muļķība?) nopirkt monētu.

Par arī ja pārdevējs citur atrodas (ne Ķīna/Honkonga) pastāv risks nopirkt viltojumu. Pirms vairākiem gadiem mani paziņas tā piepelnījās ebay. Sapirkās Ķīnas Luis Vuitton somas un tālāk tirgoja ebay vairākkārtīgi dārgāk.. :lol: :lol: :lol:

_________________
"Lai latvju saule nenoriet, lai latvju zobens nesarūs.."


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 15:40 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 21 фев 2011, 20:00
Сообщения: 2867
Откуда: Talsi
Телефон: 29347654
Металлодетектор: Garret ace 250
Пункты репутации: 140
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
jet писал(а):
Smartmoon, kā jau es pats rakstīju, mēs neiztiksim bez viņiem (vismaz kamēr nebūs kaut kas labāks izdomāts). Respektablais izskats un saudzīga glabāšana (gaisa mitrums un putekļi netiek klāt) ir labas lietas, bet to nodrošina ne tikai grandi, bet arī visādi "šmandi" (palasi par junk coin grading services - viņu ASV ir pa pilnam). Galvenais faktors laikam tomēr ir mūsu nespēja pat caur mikroskopu ieraudzīt to, ko ierauga viņi. Piedevām, kamēr tirgus tic, tikmēr pārdot allaž būs izdevīgāk greidētu monētu (ja tā ietilpst riska kategorijā, kuras bieži vilto - piem. cariskās monētas, tad pat "genuine" nebūs mazsvarīgs).

Viela pārdomām :roll: : http://news.coinupdate.com/pcgs-secure- ... ecure-0205


Piekrītu, ka to mazo un ne tikai mazo kompāniju USA pietiek, bet savas monētiņas negribās likt tajos ''šmandos'', bet gan ''grandos'' :D

Genuine cik noprotu ir tas pats , kas NGC detail grade, tikai PCGS kompānijā?

Par vienu monētu man bija pārliecība, ka būs VF/VF details, bet NGC speci novērtēja ar AU details, bija liels prieks pat par negaidīti augstu daļēju vērtējumu :D Bet tai pat laikā, kā teicu cita monēta bija manuprāt nepelnīti zemi novērtēta.
Tā, kā pagaidām neplānoju masveidā neko realizēt tad mani ļoti apmierina NGC vērtēšanas kritēriji un visa tā padarīšana kopumā.

Pielikumā pielikšu to AU details novērtēto monētu, kas manuprāt ir ļoti optimistiski novērtēta :) (Ceru, ka topic - starter nebūs pretenziju :) )

Pateicos par i-neta vietni, noteikti aplūkošu.


Вложения:





_________________
Memento audere semper.
Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 11 май 2013, 21:40 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 29 дек 2008, 06:46
Сообщения: 2138
Откуда: Riga
Телефон: 37129614448
Пункты репутации: 166
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Smartmoon писал(а):

Par vienu monētu man bija pārliecība, ka būs VF/VF details, bet NGC speci novērtēja ar AU details, bija liels prieks pat par negaidīti augstu daļēju vērtējumu :D Bet tai pat laikā, kā teicu cita monēta bija manuprāt nepelnīti zemi novērtēta.
Tā, kā pagaidām neplānoju masveidā neko realizēt tad mani ļoti apmierina NGC vērtēšanas kritēriji un visa tā padarīšana kopumā.

Pielikumā pielikšu to AU details novērtēto monētu, kas manuprāt ir ļoti optimistiski novērtēta :) (Ceru, ka topic - starter nebūs pretenziju :) )

Pateicos par i-neta vietni, noteikti aplūkošu.


Ak tu dieniņ, nu vienīgais, kas varētu attaisnot Tavas monētas VF paskatu, ir week struck. Bet man gan liekas, ka nekāds непрочекан tur nav, parasts nolietojums. Prasās vēl citu foruma dalībnieku viedoklis.

Man pieredze ar PCGS arī bija divejāda. Vienu monētu novērtēja kā XF Details, bet kad paskatījos ebay kā izskatās citas, tad mana bija smukāka par citu AU Details. Cemme. Es to monētu pārdevu, tā arī uzrakstot: pirms vērtējat manu monētu, salīdziniet ar citām analogām - sapratīsiet, ka mana ir labākā (neskaitot tās, kurām ir reāls AU50, teiksim).

Bet bija arī pozitīvs pārsteigums, kas lika arī pārvērtēt savu attieksmi pret t.s. junk grading kompānijām. Ex NNC MS62 sertificēta monēta no PCGS puses tika novērtēta kā MS63. Tas tiešām bija pārsteigums, jo NNC bieži pārvērtē monētas par 3 vai pat vairāk pakāpēm, nemaz nerunājot, ka viņi sertificē tīrītas monētas, nenorādot šo faktu uz saviem slabiem. Citā gadījumā NNC PR62 tika novērtēts kā MS62. Jā, NNC "uzmeta" ar Proof, bet man jau bija aizdomas, ka tas patiesībā ir Prooflike, jo tikai viena monētas puse izskatījās kā Proof, otra - parasts Unc vai pat AU. Es, protams, neiesaku pirkt kreiso greidingu kompāniju monētas, ticēt viņu vērtējumiem nevar, tomēr it visur gadās izņēmumi.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: amerikāņu mārketinga brīnums- El Cazador 2 reāli 1774
СообщениеДобавлено: 12 май 2013, 16:23 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 21 фев 2011, 20:00
Сообщения: 2867
Откуда: Talsi
Телефон: 29347654
Металлодетектор: Garret ace 250
Пункты репутации: 140
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
jet писал(а):
Smartmoon писал(а):

Par vienu monētu man bija pārliecība, ka būs VF/VF details, bet NGC speci novērtēja ar AU details, bija liels prieks pat par negaidīti augstu daļēju vērtējumu :D Bet tai pat laikā, kā teicu cita monēta bija manuprāt nepelnīti zemi novērtēta.
Tā, kā pagaidām neplānoju masveidā neko realizēt tad mani ļoti apmierina NGC vērtēšanas kritēriji un visa tā padarīšana kopumā.

Pielikumā pielikšu to AU details novērtēto monētu, kas manuprāt ir ļoti optimistiski novērtēta :) (Ceru, ka topic - starter nebūs pretenziju :) )

Pateicos par i-neta vietni, noteikti aplūkošu.


Ak tu dieniņ, nu vienīgais, kas varētu attaisnot Tavas monētas VF paskatu, ir week struck. Bet man gan liekas, ka nekāds непрочекан tur nav, parasts nolietojums. Prasās vēl citu foruma dalībnieku viedoklis.

Man pieredze ar PCGS arī bija divejāda. Vienu monētu novērtēja kā XF Details, bet kad paskatījos ebay kā izskatās citas, tad mana bija smukāka par citu AU Details. Cemme. Es to monētu pārdevu, tā arī uzrakstot: pirms vērtējat manu monētu, salīdziniet ar citām analogām - sapratīsiet, ka mana ir labākā (neskaitot tās, kurām ir reāls AU50, teiksim).

Bet bija arī pozitīvs pārsteigums, kas lika arī pārvērtēt savu attieksmi pret t.s. junk grading kompānijām. Ex NNC MS62 sertificēta monēta no PCGS puses tika novērtēta kā MS63. Tas tiešām bija pārsteigums, jo NNC bieži pārvērtē monētas par 3 vai pat vairāk pakāpēm, nemaz nerunājot, ka viņi sertificē tīrītas monētas, nenorādot šo faktu uz saviem slabiem. Citā gadījumā NNC PR62 tika novērtēts kā MS62. Jā, NNC "uzmeta" ar Proof, bet man jau bija aizdomas, ka tas patiesībā ir Prooflike, jo tikai viena monētas puse izskatījās kā Proof, otra - parasts Unc vai pat AU. Es, protams, neiesaku pirkt kreiso greidingu kompāniju monētas, ticēt viņu vērtējumiem nevar, tomēr it visur gadās izņēmumi.



Tā jau ir, man monētu sūtīšana uz NGC ir, kā loterija, prognozes ne vienmēr sakrīt ar rezultātu, bet tas ir sava veida sports. Nepadomājiet, ka esmu maniaks, bet tas ir interesanti :D

Es, kā diletants numismātikā nevaru izklāstīt līdzīgus atgadījumus, jo pagaidām ir bijusi sadarbība tikai ar NGC, bet ak jau arī salīdzinoši nelielie vērtētāju kantori ir spējīgi dot visnotaļ objektīvu vērtējumu, tāpat arī pārvērtēt un nenovērtēt.

Reizēm caurskatot monētas ebay, arī NGC etvijās ir monētas par kurām šo monētu tirgotāji aprakstā sūdzās, ka tās ir UNDERGRADED, bet reizēm ir jāpiekrīt, jo monēta izskatās ievērojami izskatīgāka, varbūt skaistā un ne vienmēr caurredzamā patina liek piedomāt to, ka monēta ir labākā nekā novērtēts, varbūt arī.

Manuprāt ''velk'' vairāk uz augšu: http://www.ebay.com/itm/NGC-AU-58-RUSSI ... true&rt=nc

Lai, gan mans romānovu dinastijas rublis vispār novērtēts ar AU-55 LOL

_________________
Memento audere semper.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему  Выделить тему   [ Сообщений: 26 ] 

 Подобные темы   Автор   Ответы   Просмотры   Последнее сообщение 
24.04.24 22:00 ……♉….. 1 Pfennig 1774 Saxony

в форуме Pārējo monētu līdz 1945. g. izsoles = Аукцион остальных монет до 1945 года = Another coins till 1945 dated auctions

Авенир

1

25

20 апр 2024, 10:32


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
ru
Отключить рекламу


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
GetInfo: User Info | Заказать рекламу | Пожертвования Форуму | Отключить рекламу | Забыли пароль?
Услуги | Доставка услуги | Жалобы и претензии | Конфиденциальность | Права и обязанности покупателя | Права и обязанности продавца | Платежи | GDRP1 | Контакты |
VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro & SecureCode, VbV



Отключить рекламу