ANTIK-WAR.LV

Latvijas kolekcionāru tīkls
Текущее время: 19 апр 2024, 14:06


Отключить рекламу


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему Выделить тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение  
 Заголовок сообщения: Palīdzesim cilvēkam
СообщениеДобавлено: 09 дек 2012, 13:21 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 апр 2011, 22:58
Сообщения: 113
Откуда: Kurzeme
Пункты репутации: 5
ПользовательПользователь
http://dra.lv/ba8Ld


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Palīdzesim cilvēkam
СообщениеДобавлено: 09 дек 2012, 13:37 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 апр 2011, 22:58
Сообщения: 113
Откуда: Kurzeme
Пункты репутации: 5
ПользовательПользователь
Mēmais писал(а):
http://dra.lv/ba8Ld

vainojos Mēģināšu savadak


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Palīdzesim cilvēkam
СообщениеДобавлено: 09 дек 2012, 13:38 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 апр 2011, 22:58
Сообщения: 113
Откуда: Kurzeme
Пункты репутации: 5
ПользовательПользователь
Meklēju leģionāra Mārtiņa Trika dēlus!
Esmu bijušais leģionārs. Mana gadu nasta ir liela, tāpēc vēlos pastāstīt par notikumu 1944.gada oktobrī Rendas pagastā pie Usmas ezera.
"Baložkalnu" mājās pa dienu bija ienākuši vairāki leģionāri. No Rendas puses uz Spāri virzījās vācu karaspēka daļa. Leģionāri no mājas bēga uz tuvējo mežu, lai paslēptos. Taču notika apšaude, kuras laikā mugurā smagi ievainots tika Mārtiņš Triks, vēl pēc 100 metriem viens vācietis viņu panāca un nošāva.
Kad pārnācu mājās, man parādīja, kur ir apglabāts Mārtiņš Triks. Pēc kara uzzināju, ka viņu meklējuši divi dēli no Rīgas.
Līdz šim kapa vietu esmu apkopis, uzliku koka apmali un krustu ar uzrakstu, taču jūtu, ka ilgi vairs nespēšu to darīt. Vairākus gadus lūdzu Skreijam pārvest viņu uz Brāļu kapiem Lestenē. Tā pagājuši trīs gadi bez rezultātiem...
Tādēļ lūdzu ar avīzes "DDD" palīdzību sameklēt Mārtiņa Trika dēlus, kuri paši varētu tālāk kārtot sava tēva lietas.
Ar sveicieniem Jums,
Arvīds Taubenbergs
"Baložkalnos"

P.S.- izplatām visi tālāk. Palīdzēsim kopā atrast dēlus, lai tie varētu guldīt savu tēvu sev tuvāk. Ja tomēr neatradīsies, varbūt ir iespējams, ka kāds ieslēdz savus kontaktus un šis bijušais leģionārs tiek nogādāts Brāļu kapos Lestenē? Ja kādam ir kāda informācija lūdzu rakstiet man vai avīzei DDD. Paldies


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Palīdzesim cilvēkam
СообщениеДобавлено: 09 дек 2012, 13:39 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 апр 2011, 22:58
Сообщения: 113
Откуда: Kurzeme
Пункты репутации: 5
ПользовательПользователь
Mēmais писал(а):
Meklēju leģionāra Mārtiņa Trika dēlus!
Esmu bijušais leģionārs. Mana gadu nasta ir liela, tāpēc vēlos pastāstīt par notikumu 1944.gada oktobrī Rendas pagastā pie Usmas ezera.
"Baložkalnu" mājās pa dienu bija ienākuši vairāki leģionāri. No Rendas puses uz Spāri virzījās vācu karaspēka daļa. Leģionāri no mājas bēga uz tuvējo mežu, lai paslēptos. Taču notika apšaude, kuras laikā mugurā smagi ievainots tika Mārtiņš Triks, vēl pēc 100 metriem viens vācietis viņu panāca un nošāva.
Kad pārnācu mājās, man parādīja, kur ir apglabāts Mārtiņš Triks. Pēc kara uzzināju, ka viņu meklējuši divi dēli no Rīgas.
Līdz šim kapa vietu esmu apkopis, uzliku koka apmali un krustu ar uzrakstu, taču jūtu, ka ilgi vairs nespēšu to darīt. Vairākus gadus lūdzu Skreijam pārvest viņu uz Brāļu kapiem Lestenē. Tā pagājuši trīs gadi bez rezultātiem...
Tādēļ lūdzu ar avīzes "DDD" palīdzību sameklēt Mārtiņa Trika dēlus, kuri paši varētu tālāk kārtot sava tēva lietas.
Ar sveicieniem Jums,
Arvīds Taubenbergs
"Baložkalnos"

P.S.- izplatām visi tālāk. Palīdzēsim kopā atrast dēlus, lai tie varētu guldīt savu tēvu sev tuvāk. Ja tomēr neatradīsies, varbūt ir iespējams, ka kāds ieslēdz savus kontaktus un šis bijušais leģionārs tiek nogādāts Brāļu kapos Lestenē? Ja kādam ir kāda informācija lūdzu rakstiet man vai avīzei DDD. Paldies

Atradu šādu rakstu


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Palīdzesim cilvēkam
СообщениеДобавлено: 23 дек 2012, 22:43 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21 дек 2011, 23:26
Сообщения: 8114
Откуда: Jelgavas nov.
Награды: 1
Cilvēki cilvēkiem (Люди людям) (1)
Телефон: 26154553
Металлодетектор: Fisher5/Fisher75
Пункты репутации: 769
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Sveicināti,man interesē sīkāk,kāpēc vācieši šāva uz leģionāriem?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему  Выделить тему   [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Отключить рекламу


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
GetInfo: User Info | Заказать рекламу | Пожертвования Форуму | Отключить рекламу | Забыли пароль?
Услуги | Доставка услуги | Жалобы и претензии | Конфиденциальность | Права и обязанности покупателя | Права и обязанности продавца | Платежи | GDRP1 | Контакты |
VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro & SecureCode, VbV



Отключить рекламу