ANTIK-WAR.LV

Latvijas kolekcionāru tīkls
Текущее время: 19 апр 2024, 14:09


Отключить рекламу


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему Выделить тему  [ Сообщений: 6 ] 
Автор Сообщение  
 Заголовок сообщения: Lūdzu novērtēt
СообщениеДобавлено: 05 апр 2014, 13:48 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 27 сен 2013, 19:04
Сообщения: 332
Телефон: 26256343
Пункты репутации: 23
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
Cienijamie marku pazinēji, lūdzu novērtējiet vai kāda no šim markām ir ko vērta!!! Atvainojos par foto kvalitāti.


Вложения:











Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Lūdzu novērtēt
СообщениеДобавлено: 06 апр 2014, 21:51 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 07 дек 2013, 15:55
Сообщения: 136
Телефон: 20531095
Металлодетектор: gold3000
Пункты репутации: 1
Пользователь
latvijas ģērboņmarkas ganjau kāds nopirks 5-10 centi gabalā .... tās kuras kvadrātainas 20-30 centi gabalā..... JĀSKATĀS KVALITĀTE.....bat pārējās 1 cents gabalā varbūt kāds paņems ,bet šaubos...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Lūdzu novērtēt
СообщениеДобавлено: 07 апр 2014, 10:56 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 дек 2007, 11:44
Сообщения: 4314
Откуда: Riga, LV
Металлодетектор: Gold Maxx Power
Пункты репутации: 193
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
svagurs111 писал(а):
latvijas ģērboņmarkas ganjau kāds nopirks 5-10 centi gabalā .... tās kuras kvadrātainas 20-30 centi gabalā..... JĀSKATĀS KVALITĀTE.....bat pārējās 1 cents gabalā varbūt kāds paņems ,bet šaubos...



Svaguram - Iepriekšējā tēmā jūs teicāt, ka visi saimniekam stāsta pasakas un pastmarkām nav tik zemu cenu, bet ko jūs sakat šeit???
Latvijas zīmogmarkām ir augstāka cena nekā jūs nosaucāt. Jūs rakstāt, ka cena ir 5-10 centi gabalā vai 20 -30 centi, bet tikai jāskatās kavalitāte.
Tātad ja nav kvalitātes tad cena ir vēl zemāka???
Jūs kārtējo reizi nerunājat patiesību, jeb markas vērtājat kā jums ir izdevīgi, ko mīlat pārmest citiem, to tagad pats piekopjat.
Latvijas nepastmarkas cena normāla stāvoklī sākas no 5 santīmiem un uz augšu - jūs sakat 5-10 centi??? Piedāvājiet tad tirgū rublīgās stempelmarkas labā stāvoklī pa 5-10 centiem, vai ir piedāvājums???

Tēmas autoram - stāvokļa dēļ, šīm pastmarkām ar cenu ir švaki, ja kāds kopā par visām iedos 5 Eiro tad būs labi, bet vislabāk uzdāviniet kādam kam vajag un lai viņš uzsauc alus kausu, neko nebūsiet zaudējis. Tikai alu gan lai pieved klāt :wink:

_________________
Ek, vajag tik rakt...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Lūdzu novērtēt
СообщениеДобавлено: 07 апр 2014, 11:37 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 07 дек 2013, 15:55
Сообщения: 136
Телефон: 20531095
Металлодетектор: gold3000
Пункты репутации: 1
Пользователь
jap.... ja marka ir ieplēsta,nav stūrīši,nav vairāki zobiņi, locīta, vai uz markas ir pleķi pleķi...pelējums.... tās markas vispār neko nemaksā ....IZŅEMUMI IR DĀRGĀKAS UN RETĀKAS MARKAS... TAD VISMAZ KAUTKĀDU CENU VAR DABŪT... Un kas atiecās uz šajā skanā esošajām ģērboņmarkām.... tad godīgi ,dzēstas viņas maksā 5-10 centi gabalā.... tie kas kolekcionē šīs markas ,skatās ūdenzīmi un perforāciju.... bet tās kvadrātainās arī 20-30 centi dzēstas... arī to pašu udenzīmi skatās... JA BŪTU TĪRAS AR NESKARTU LĪMI TAD AUGSTĀKMINĒTĀS MAKSĀTU NO 50 CENTI LĪDZ 1 EIRO...... BET KVADRĀTAINĀS JA BŪTU TĪRAS NO 5 EIRO LĪDZ 10 EIRO GABALĀ........TURKLĀT ŠĀDS MATERIĀLS IR BRĪVI PIEEJAMS... GAN DZĒSTAS GAN TĪRAS..... UN JEBKURŠ KURŠ VĒLĀS VAR VIŅAS NOPIRKT FILATĒLISTU BIEDRĪBĀ ,RĪGĀ BRĪVĪBAS GATVĒ 234 ... SESTDIENĀS NO 8.00- 13.00.........Turklāt šādas ģērboņmarkas, šādā stāvoklī arī šajā ANTIKVAR bieži uzpeld................UN ES PATIEŠĀM GODĪGI NOVĒRTĒJU ŠĪS MARKAS... JO MAN VIŅAS NEMAZ NEVAJAG.... VARAT DOMĀT KO GRIBAT


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Lūdzu novērtēt
СообщениеДобавлено: 07 апр 2014, 12:15 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 дек 2007, 11:44
Сообщения: 4314
Откуда: Riga, LV
Металлодетектор: Gold Maxx Power
Пункты репутации: 193
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
svagurs111 писал(а):
jap.... ja marka ir ieplēsta,nav stūrīši,nav vairāki zobiņi, locīta, vai uz markas ir pleķi pleķi...pelējums.... tās markas vispār neko nemaksā ....IZŅEMUMI IR DĀRGĀKAS UN RETĀKAS MARKAS... TAD VISMAZ KAUTKĀDU CENU VAR DABŪT... Un kas atiecās uz šajā skanā esošajām ģērboņmarkām.... tad godīgi ,dzēstas viņas maksā 5-10 centi gabalā.... tie kas kolekcionē šīs markas ,skatās ūdenzīmi un perforāciju.... bet tās kvadrātainās arī 20-30 centi dzēstas... arī to pašu udenzīmi skatās... JA BŪTU TĪRAS AR NESKARTU LĪMI TAD AUGSTĀKMINĒTĀS MAKSĀTU NO 50 CENTI LĪDZ 1 EIRO...... BET KVADRĀTAINĀS JA BŪTU TĪRAS NO 5 EIRO LĪDZ 10 EIRO GABALĀ........TURKLĀT ŠĀDS MATERIĀLS IR BRĪVI PIEEJAMS... GAN DZĒSTAS GAN TĪRAS..... UN JEBKURŠ KURŠ VĒLĀS VAR VIŅAS NOPIRKT FILATĒLISTU BIEDRĪBĀ ,RĪGĀ BRĪVĪBAS GATVĒ 234 ... SESTDIENĀS NO 8.00- 13.00.........Turklāt šādas ģērboņmarkas, šādā stāvoklī arī šajā ANTIKVAR bieži uzpeld................UN ES PATIEŠĀM GODĪGI NOVĒRTĒJU ŠĪS MARKAS... JO MAN VIŅAS NEMAZ NEVAJAG.... VARAT DOMĀT KO GRIBAT


Muļķības - Filatēlistu biedrībā nekas brīvi nav pieejams, tur ir tāds pat tirgus kā visur un cena ir atkarīga no pārdevēja. Gribu redzēt kā jūs no bārdainā Valda nopirksiet pastmarku par 5 centiem :lol: :lol: :lol: , citiem turpretim tur patīk zolīti uzspēlēt.
Labi gan jūs kolekcionējat pastmarkas - garenajās un kvadrātainajās - es tikai nesaprotu priekš kam jums tad vēl ūdenszīme jaskatās, ja ir tikai divu veidu markas un četru veidu cenas??? :lol: :lol: :lol:
Domāju, ka pārējie šīs sadaļas lietotāji arī pasmaidīs par mūsu tekstiem :whistlin:

_________________
Ek, vajag tik rakt...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: Lūdzu novērtēt
СообщениеДобавлено: 07 апр 2014, 12:37 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 07 дек 2013, 15:55
Сообщения: 136
Телефон: 20531095
Металлодетектор: gold3000
Пункты репутации: 1
Пользователь
Bamsis...nu iespējams ka tās kop. sērijas maksā nedaudz vairāk... 20-30 centi ,dzēstas... bet tam nav nozīmes...; JA ŠO MARKU ĪPAŠNIEKS BŪTU NEDAUDZ SAUDZĪGĀK PRET VIŅĀM ATIECIES ,TAD TAGAD VARBŪT KAUTKO NOPELNĪTU, BET ŠEIT GANDRĪZ VISAS MARKAS IR BEIGTAS.............. TURKLĀT JŪS VISPĀR VIŅAS PAR ALUS KAUSU NOVĒRTĒJĀT :!: ...bet ja godīgi ,man vienalga ...varat domāt ko gribat :flowers:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему  Выделить тему   [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
ru
Отключить рекламу


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
GetInfo: User Info | Заказать рекламу | Пожертвования Форуму | Отключить рекламу | Забыли пароль?
Услуги | Доставка услуги | Жалобы и претензии | Конфиденциальность | Права и обязанности покупателя | Права и обязанности продавца | Платежи | GDRP1 | Контакты |
VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro & SecureCode, VbV



Отключить рекламу