ANTIK-WAR.LV

Latvijas kolekcionāru tīkls
Текущее время: 16 апр 2024, 17:12
Отключить рекламу


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Форум закрыт Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  Поднять тему Выделить тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение  
 Заголовок сообщения: Novērtējiet markas
СообщениеДобавлено: 06 янв 2010, 13:46 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 06 янв 2010, 12:11
Сообщения: 2
Пункты репутации: 0
Пользователь
Sveiki.
Sen jau gribēju nobildēt nelielo marku kolekciju,beidzot to izdarīju.
Intresētu aptuvenā vērtība šīm markām. Ir kādas vērtīgākas markas vai arī visas 2sant. vērtībā :D
paldies


Вложения:
Markas.zip [16.94 Мб]
Скачиваний: 160
Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 08 янв 2010, 00:17 
 
Не в сети

Зарегистрирован: 06 янв 2010, 12:11
Сообщения: 2
Пункты репутации: 0
Пользователь
Vai tiešam neviens nevar daudzmaz objektīvu vērtējumu pateik? Lai izlemtu ko darīt - nopārdot vai nolikt atpakaļ plauktā.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 янв 2010, 09:23 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 дек 2007, 11:44
Сообщения: 4314
Откуда: Riga, LV
Металлодетектор: Gold Maxx Power
Пункты репутации: 193
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Ja Tu pārdotu visas par 2 sant. gabalā, tad tas butu ļoti daudz priekš šīm markām. Bet jāpārdod ir visas kopā.
Pircēju visām Tev atrast būs grūti, pat neiespējami.
Ko ar viņām darīt, atrodi cilvēku kam interesē un uzdāvini, vai ja atrodi kopējas intereses iemaini, naudu par viņām dabūt būs grūti, ja ne pat neiespējami. :wink:

_________________
Ek, vajag tik rakt...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 янв 2010, 11:45 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 мар 2009, 14:45
Сообщения: 9445
Откуда: Riga
Металлодетектор: ХР Dēus
Пункты репутации: 709
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Bamsis писал(а):
Ja Tu pārdotu visas par 2 sant. gabalā, tad tas butu ļoti daudz priekš šīm markām. Bet jāpārdod ir visas kopā.
Pircēju visām Tev atrast būs grūti, pat neiespējami.
Ko ar viņām darīt, atrodi cilvēku kam interesē un uzdāvini, vai ja atrodi kopējas intereses iemaini, naudu par viņām dabūt būs grūti, ja ne pat neiespējami. :wink:


+100 :idea:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 янв 2010, 23:55 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21 ноя 2007, 11:21
Сообщения: 2056
Откуда: Latvija, Bauska
Пункты репутации: 39
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
Beidzot man arī izdevās atvērt pielikumu. :D Pievienošu tad arī savu komentāru.
1. Markām nav zolīdas preces paskata. Daļēji te vainojama attēlu kvalitāte, daļēji paviršā kārtība albūmā.
2. Vecās Latvijas markas (pamatā zīmogmarkas) un daļēji PSRS pirms 1961.gada naudas reformas ir tas jēdzīgākais, kas ir šai krājumā. Te gan jāskatās, kas šīm markām darās mugurpusē.Šķiet, ka tās burtnīcā ir ielīmētas. Un tas , piemēram, Ķeguma celtniecības bloka kvalitāti un vērtību stipri samazina.
3. Ja runājam par cenām.... Ir milzīga masa PSRS, par ko es dotu 1 dolāru vai 1 eiro par simts markām, bet latu dot kaut kā negribās. Un tas tad arī novelk nost cenu visam pārējam tā, ka pat vidēji 2 santīmi šķiet daudz.
4. Visas bojātās markas, kas nav uzskaitītas 2.punktā - uz papīrgroz...., nē!!!! IR JĀATDOD SPĒLĒTIES BĒRNIEM. Lai mācās, ja nu interese rodās. Bet pārējam materiālam ir jāatrod pirecējs. Tās bērniem nav ko vel dot, lai nesabojā, kas vel kaut cik vērtīgs ir.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
Отключить рекламу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Форум закрыт Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  Поднять тему  Выделить тему   [ Сообщений: 5 ] 

 Подобные темы   Автор   Ответы   Просмотры   Последнее сообщение 
10.04.24.22.00.Kovno,1918,5 markas.

в форуме LV, LT, EE, RU, SU, DE Banknošu izsoles = Аукцион банкнот = Auction of banknotes

jaan.

12

88

07 апр 2024, 17:53

04.04.24.22.00.Kovno,100 markas 1918,labas.

в форуме LV, LT, EE, RU, SU, DE Banknošu izsoles = Аукцион банкнот = Auction of banknotes

jaan.

14

157

01 апр 2024, 17:17

10.04.24.22.00.Kovno,1918,1000 markas.

в форуме LV, LT, EE, RU, SU, DE Banknošu izsoles = Аукцион банкнот = Auction of banknotes

jaan.

19

195

07 апр 2024, 17:56

12.04.24. 22.00 1miljards markas zīmogs uz 1000 1922g

в форуме LV, LT, EE, RU, SU, DE Banknošu izsoles = Аукцион банкнот = Auction of banknotes

dominique

0

21

30 мар 2024, 15:54


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
ru
Отключить рекламу


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
GetInfo: User Info | Заказать рекламу | Пожертвования Форуму | Отключить рекламу | Забыли пароль?
Услуги | Доставка услуги | Жалобы и претензии | Конфиденциальность | Права и обязанности покупателя | Права и обязанности продавца | Платежи | GDRP1 | Контакты |
VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro & SecureCode, VbV



Отключить рекламу