ANTIK-WAR.LV

Latvijas kolekcionāru tīkls
Текущее время: 25 апр 2024, 11:15


Отключить рекламу


Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему Выделить тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение  
 Заголовок сообщения: botanik
СообщениеДобавлено: 22 июл 2013, 20:04 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 май 2012, 14:18
Сообщения: 1836
Откуда: Frauenburg
Телефон: +371....
Металлодетектор: Equinox 600
Пункты репутации: 127
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
Sveiki, problēma tāda...pirms kādiem 2 mēnešiem pārdevu botanikam md, kuru pats pirku šeit antikwarā. Naudu samaksāja un izsūtīju viņam pa pastu md...pēc pāris dienām šis zvana, ka kaut kas nav riktīgi, ka viņš uz monētām un pat uz lieliem priekšmetiem nereaģē. Pašam problēmu ar viņu nebija nekādu, tāpēc nodomāju, mazums, mētājot tās pakas, viss varbūt.

Teicu, ja nu galīgi gļuko, tad lai sūta atpakaļ naudu atgriezīšu...Beigās sarunājām, ka viņš braukšot kkur uz lauku testēt viņu, jo istabā jau arī nav tas un īsti nevar saprast kas par vainu...solīja,ja kas zvanīšot....
Tā arī pēc nepilnām 3nedēļām man viņš raksta, ka esot aizvedis viņu pie meistara un es esmu līdis pirms tam tajā blokā un un vēl nezin kur, lai gan līdis un ķimmerējies vispār nebiju...protams, es biju neapmierināts, biju jau piemirsis par šo lietu, nauda bija aizgājusi jau citur...a te viņš man raksta savas isziņas un brauc man virsū, ka es apisējs un, lai naudu atgriežot. Neko, man liekas problēmas nevajadzēja un negribīgi naudu viņam atskaitīju atpakaļ par md.

Tad sākās pats interesantākais...atnāca atpakaļ md mazā kastītē! Sākumā nesapratu, vai tiešām detektors bija tik mazs, kad viņu sūtīju projām? :mrgreen: Izrādās, ka kastē ir tikai spole un bloks, bet, a kur tad štangas???? Zvanu stāstu problēmu, izrādās viņš itkā "izsūtījis" štangas kopā pielīmētas pie kastes, tikai iepakojis atsevišķi...neko pazuda, mazums, ko lai es tagad daru? Viņš man teica, ka droši vien pastā kaut kur nozudis un jābrauc skatīties uz Rīgu...brauca viņš beigās meklēt vai nē, to es nezinu, bet zvanu atkal pēc nedēļas, štangas dabūjis atpakaļ tikai 10ls izmesti vējā, jo ceļš maksā naudu un tā....jautājums, es vainīgs, ka cilvēks sūta md divās atsevišķās iepakotās daļās? Tad nāca Jāņi&Līgo svētki, kā nesūta tās štangas tā nesūta...zvanu, rakstu: Jā, jā, izsūtīšu, tikai tagad laika nav strādāju, citreiz saka, ka tagad ar naudām švaki....a ko man atliek darīt? Gaidu, kā muļķis, man pašam sāk likties, ka viņš mani aiz deguna vazā...neko. Zvanu nelieku viņu mierā, saku, kur ir manas štangas, naudu jau sen saņēmi atpakaļ!!!Atkal pēc kādas nedēļas zvanu prasu vai izsūtīji, jā! Sestdien izsūtīju, nākamnedēļ vajadzētu būt, tā tas laik iet, nēdēļa, divas..kā stangas nav tā nav. Zvanu man viņš neceļ, rakstu īsziņu, prasu, lai atsūta pasta nr. kodu, lai vismaz zinu, kur tad tā paka ir. Lai ir kaut kādi pierādījumi, ka tu esi viņu izsūtījis. Kaut ko čīkstēja, bet beigās sarunājām, 6dien vai 7dien atsūtīs. Protams, cerība, muļķa mierinājums, tagad šīs divas dienas zvanu neceļ, rakstu neatbild. Nezinu, kur viņš pazudis, kaut kas noticis, bet viens ir tas, štangas nav atnākušas...vai tad tik grūti bija atpakaļ tās štangas atsūtīt?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: botanik
СообщениеДобавлено: 28 авг 2013, 23:01 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 янв 2012, 20:40
Сообщения: 397
Награды: 1
Cilvēki cilvēkiem (Люди людям) (1)
Пункты репутации: 28
СпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалистСпециалист
Sūdīgs gadījums...izskatās,ka tās štangas Tu nedabūsi....

_________________
...lai zirgs domā.Viņam lielāka galva!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
 Заголовок сообщения: Re: botanik
СообщениеДобавлено: 29 авг 2013, 06:42 
 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 май 2012, 14:18
Сообщения: 1836
Откуда: Frauenburg
Телефон: +371....
Металлодетектор: Equinox 600
Пункты репутации: 127
ПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионалПрофессионал
OPAPS писал(а):
Sūdīgs gadījums...izskatās,ka tās štangas Tu nedabūsi....

Sveiks, beigās dabūju gan...3šāja reizē atnāca manas stangas pa pastu. Tāds mums Latvijas Pasts ir...mācība, ja sūta paku, tad jāpārbauda vai viss korekti piestiprināts, nekas nekustas un vai viss pareizi uzrakstīts. Pretējā gadījumā, peries uz Rīgu, kur viņiem noliktava un savāc savu mantu. Beigās visu nokārtojām, nekādu pretenziju :!:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 
ru
Отключить рекламу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  Поднять тему  Выделить тему   [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
ru
Отключить рекламу


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
GetInfo: User Info | Заказать рекламу | Пожертвования Форуму | Отключить рекламу | Забыли пароль?
Услуги | Доставка услуги | Жалобы и претензии | Конфиденциальность | Права и обязанности покупателя | Права и обязанности продавца | Платежи | GDRP1 | Контакты |
VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro & SecureCode, VbV



Отключить рекламу